AČMK - hráči


Michal KOTYK(40 let)
Kroketový Klub Praha
 
 
od r. 2002
  

účastník 45 turnajů, z toho 1x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 4 (0) / 7 (1)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(1:5)Bárta ml. Petr 
 +10INTERCLUB '075. zápas
 -11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina D
 -12Telčský pohár '08skupina B
 -13Velikonoční turnaj '09plate čtvrtfinále
 -3Kroketová Praha '14skupina A
 -26MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina C
 
(0:1)Bárta st. Petr 
 -4INTERCLUB '09CCCC vs. KKP
 
(1:0)Bártová Milada 
 +9Kroketová Praha '14skupina A
 
(3:0)Bauerová Naděžda 
 +18Pohár města Hořice '13skupina B
 +12Kroketová Praha '15skupina A
 +9Telč croquet all-round cup AC '17plate semifinále
 
(4:4)Borák Michal 
 +2MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina A
 +9Kroketová Praha '064. průchod
 -7O pohár CCCC '073. průchod
 -3(t)Kroketová Praha '071. průchod
 +5INTERCLUB '072. zápas
 +2(t)Telčský pohár '07skupina A
 -6Velikonoční turnaj '08plate 2. kolo
 -6(t)Telč croquet '08Process 1. kolo
 
(1:0)Burian Bohumil 
 +12Telč croquet '08Draw 1. kolo
 
(1:0)Cisovská Tereza 
 +Velikonoční turnaj '07skupina B
 
(0:1)Cisovský Marek 
 -26(kontHavířovský pohár '09čtvrtfinále
 
(0:6)Čihák Jan 
 -8(t)Havířovský pohár '09plate semifinále
 -12Telč croquet all-round cup AC '134. průchod
 -10Pohár města Hořice '13skupina B
 -19MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 -10Kroketová Praha '15skupina A
 -20MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina C
 
(2:0)Čihák Jiří 
 +2(t)Podzimní CCCC turnaj '10skupina B
 +6Kroketová Praha '14skupina A
 
(6:5)Dehner Jan 
 +1(t)Telčský pohár '04skupina C
 -8Havířovský pohár '045. průchod
 -7INTERCLUB '053. zápas
 +9Havířovský pohár '05čtvrtfinále
 +4Havířovský pohár '061. průchod
 -Velikonoční turnaj '07skupina B
 -6INTERCLUB '079. zápas
 +3INTERCLUB '09KKP vs. SKKS
 +4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina A
 +8Havířovský pohár '10čtvrtfinále
 -3(t)Telč croquet all-round cup AC '14čtvrtfinále
 
(1:1)Dehnerová Kateřina 
 +8Havířovský pohár '02čtvrtfinále
 -10INTERCLUB '053. zápas
 
(0:6)Doskočil Václav 
 -2(t)Havířovský pohár '03Draw 1. kolo
 -6(t)Kroketová Praha '05Process 1. kolo
 -7Kroketová Praha '061. průchod
 -5INTERCLUB '078. zápas
 -2(t)Telč croquet '103. průchod
 -23MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16osmifinále
 
(1:0)Doubravová Kateřina 
 +4Havířovský pohár '02skupina B
 
(1:1)Draslar Petr 
 -3(t)Pohár města Hořic '10plate semifinále
 +2Podzimní CCCC turnaj '10čtvrtfinále
 
(0:8)Hajn David 
 -13INTERCLUB '051. zápas
 -12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina A
 -7INTERCLUB '078. zápas
 -10Telčský pohár '07skupina A
 -10INTERCLUB '09CCDT vs. KKP
 -13Telč croquet all-round cup AC '135. průchod
 -9Telč croquet all-round cup AC '14skupina B
 -12Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 
(2:3)Hajnová Hana 
 -1(t)Havířovský pohár '042. průchod
 +5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina D
 +3(t)Kroketová Praha '102. průchod
 -9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina A
 -10Kroketová Praha '19skupina B
 
(0:6)Havlík Miroslav 
 -8Telč croquet all-round cup AC '133. průchod
 -13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 -2Telč croquet all-round cup AC '16plate finále
 -4(t)Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 -10Kroketová Praha '19skupina B
 -8O pohár CCCC '19finále
 
(5:0)Hazdra Štěpán 
 +2TVelikonoční turnaj '08plate 1. kolo
 +7Havířovský pohár '10plate semifinále
 +5(t)Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 +9Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 +14O pohár CCCC '19skupina D
 
(1:3)Jaroš Robert 
 -6INTERCLUB '051. zápas
 +2(t)Telčský pohár '07čtvrtfinále
 -6(t)Kroketová Praha '103. průchod
 -6Telč croquet '105. průchod
 
(0:1)Jarošová Martina 
 -1(t)Telčský pohár '04skupina C
 
(1:0)Kotlán Pavel 
 +6Velikonoční turnaj '04osmifinále
 
(2:0)Kozel František 
 +2Kroketová Praha '072. průchod
 +9INTERCLUB '075. zápas
 
(5:0)Král Jan 
 +7Kroketová Praha '09skupina D
 +3(t)Telč croquet '102. průchod
 +4(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +17(t)INTERCLUB '15CCCC vs. KKP
 +(t)INTERCLUB SINGLES AC '18CCCC vs. KKP
 
(6:1)Králová Anna 
 +13Kroketová Praha '09skupina D
 +1(t)Telč croquet '104. průchod
 +20Pohár města Hořic '10skupina B
 +1Podzimní CCCC turnaj '10skupina B
 +4(t)Pohár města Hořice '13skupina B
 +13(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 -1(t)Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 
(0:1)Lammin John 
 -12Kroketová Praha '15skupina A
 
(1:0)Majer Tomáš 
 +10Havířovský pohár '046. průchod
 
(0:8)Marták Ivo 
 -4INTERCLUB '072. zápas
 -10Telčský pohár '07semifinále
 -8Velikonoční turnaj '081. kolo
 -10Velikonoční turnaj '09čtvrtfinále
 -11INTERCLUB '09KKP vs. SKKS
 -19Pohár města Hořic '10čtvrtfinále
 -13Havířovský pohár '10semifinále
 -14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 
(1:3)Navrátilová Martina 
 -7Havířovský pohár '03Process 1. kolo
 -6Havířovský pohár '063. průchod
 -4(t)O pohár CCCC '071. průchod
 +3INTERCLUB '09FNCCO vs. KKP
 
(2:0)Pantoflíček Jiří 
 +4Havířovský pohár '041. průchod
 +4(t)Kroketová Praha '062. průchod
 
(1:0)Pavlů Michal 
 +4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina A
 
(0:1)Plachá Hana 
 -9Havířovský pohár '043. průchod
 
(2:9)Plachý Jiří 
 -6Havířovský pohár '05semifinále
 -2(t)Telč croquet '08Draw čtvrtfinále
 -7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 -5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 -14Kroketová Praha '09semifinále
 -1(t)Kroketová Praha '105. průchod
 +8Telč croquet all-round cup AC '132. průchod
 -2Telč croquet all-round cup AC '14skupina B
 -5Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 -4Kroketová Praha '19skupina B
 +1pO pohár CCCC '19semifinále
 
(1:3)Rejmont Tomáš 
 +2(t)O pohár CCCC '072. průchod
 -12(t)Telčský pohár '08skupina B
 -3INTERCLUB '09CCCC vs. KKP
 -4(t)Podzimní CCCC turnaj '10semifinále
 
(0:1)Ryšánek David 
 -Vánoční turnaj '02skupina B
 
(1:0)Ryšánek Matěj 
 +Vánoční turnaj '02skupina B
 
(1:1)Staník Ivo 
 -6Velikonoční turnaj '02osmifinále
 +5Havířovský pohár '02o 3. místo
 
(1:12)Stankuš Otakar 
 -7Havířovský pohár '02semifinále
 -8Havířovský pohár '044. průchod
 -4(t)Kroketová Praha '063. průchod
 -4Kroketová Praha '07semifinále
 -6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina D
 -7(t)Kroketová Praha '101. průchod
 -10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina A
 -13(t)Pohár města Hořic '10skupina B
 +11Havířovský pohár '10plate finále
 -11O pohár CCCC '13semifinále
 -7Kroketová Praha '14skupina A
 -12O pohár CCCC '16skupina A
 -6Telč croquet all-round cup AC '17plate finále
 
(1:0)Struhala Jaromír 
 +4INTERCLUB '09FNCCO vs. KKP
 
(1:0)Struhalová Dana 
 +6Telčský pohár '07skupina A
 
(1:0)Suda Lubomír 
 +2Havířovský pohár '02skupina B
 
(3:1)Štěpánková Dagmar 
 +8Pohár města Hořic '10plate čtvrtfinále
 +12O pohár CCCC '13čtvrtfinále
 +14Pohár města Hořice '13skupina B
 -1(t)O pohár CCCC '16skupina A
 
(1:0)Šugová Jana 
 +8Havířovský pohár '05osmifinále
 
(2:2)Vorel Stanislav 
 -11Telč croquet '101. průchod
 +4(t)Kvalifikace na MR 2010 '101. kolo
 -4(t)O pohár CCCC '16skupina A
 +1tO pohár CCCC '19skupina D
 
(2:0)Vorlová Leona 
 +6(t)Kroketová Praha '104. průchod
 +14O pohár CCCC '13osmifinále
 
(2:5)Vrtný Tomáš 
 -11Velikonoční turnaj '04čtvrtfinále
 +13Telčský pohár '04skupina C
 -3(t)Kroketová Praha '05Draw 2. kolo
 -7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06čtvrtfinále
 -3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06čtvrtfinále
 +4Havířovský pohár '064. průchod
 -3INTERCLUB '079. zápas
 
(2:1)Zeman Daniel 
 -8Kroketová Praha '073. průchod
 +12Kroketová Praha '07čtvrtfinále
 +7(t)Telčský pohár '08skupina B
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email