AČMK - hráči


Jiří PLACHÝ(46 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2003
  

účastník 58 turnajů, z toho 10x vítěz turnaje a 11x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 11 (0) / 3 (1)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(3:4)Bárta ml. Petr 
 +9Telčský pohár '06skupina B
 +9Velikonoční turnaj '09čtvrtfinále
 +9Hořický Local '10skupina C
 -6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 -2MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10čtvrtfinále
 -12O pohár CCCC '11finále
 -18Pohár města Hořic '11finále
 
(1:0)Bárta st. Petr 
 +13Velikonoční turnaj '09semifinále
 
(1:0)Bauer Petr 
 +6Podzimní turnaj CCCC '08skupina C
 
(4:0)Bauerová Naděžda 
 +8Podzimní CCCC turnaj '07skupina B
 +6O pohár CCCC '11skupina C
 +6O pohár CCCC '12skupina D
 +11Telč croquet all-round cup AC '17skupina B
 
(3:3)Borák Michal 
 +1Pohár spravedlnosti '064. průchod
 -12O pohár CCCC '07čtvrtfinále
 +2O pohár CCCC '08finále
 +10pHavířovský pohár '08skupina A
 -5Velikonoční turnaj '11skupina B
 18INTERCLUB SINGLES AC '18CCDT vs. SKKS
 
(2:0)Burian Bohumil 
 +9Svatováclavský turnaj '063. průchod
 +6(t)Telč croquet '07Draw 3. kolo
 
(1:0)Cisovská Tereza 
 +7Pohár spravedlnosti '063. průchod
 
(2:0)Cisovský Marek 
 +3(t)O pohár CCCC '06skupina G
 +10O pohár CCCC '071. průchod
 
(1:0)Častulík Zbyněk 
 +10Telčský pohár '05čtvrtfinále
 
(3:3)Čihák Jan 
 +2MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina B
 -1(t)Telčský pohár '11čtvrtfinále
 -12Telčský pohár '12plate finále
 -7Telčský pohár '12plate finále
 +14Telčský pohár '12plate finále
 +10Telč croquet all-round cup AC '133. průchod
 
(1:0)Čihák Jiří 
 +12Kroketová Praha '104. průchod
 
(1:0)Davidová Martina 
 +1(t)Havířovský pohár '03Process 1. kolo
 
(4:4)Dehner Jan 
 +8Ostrava Croquet NCA Cup '03čtvrtfinále
 -3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina D
 +2Velikonoční turnaj '08semifinále
 +5(t)Telč croquet '08Process čtvrtfinále
 -3Havířovský pohár '08semifinále
 -9Telč croquet '092. průchod
 -12Velikonoční turnaj '11skupina B
 +4Telč croquet all-round cup AC '14semifinále
 
(1:1)Dehnerová Kateřina 
 -1Ostrava Croquet NCA Cup '032. průchod
 +10(t)Kroketová Praha '05Draw 2. kolo
 
(7:2)Doskočil Václav 
 +1Telč croquet '03skupina B
 -9Svatováclavský turnaj '06finále
 +9Telčský pohár '07čtvrtfinále
 +18Telčský pohár '093. průchod
 +2(t)Telč croquet '101. průchod
 -8MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina B
 +8Svatováclavský turnaj '11Process čtvrtfinále
 +2Telč croquet all-round cup AC '14finále
 +9Telč croquet all-round cup AC '16semifinále
 
(3:0)Draslar Petr 
 +5Podzimní CCCC turnaj '07skupina B
 +10Kroketová Praha '09skupina A
 +11O pohár CCCC '19skupina A
 
(5:21)Hajn David 
 -13Havířovský pohár '045. průchod
 -11Telč croquet '05finále
 -6Pohár spravedlnosti '05semifinále
 -10Telčský pohár '05finále
 -3(t)Telč croquet '06Draw 2. kolo
 -11Kroketová Praha '062. průchod
 -10Telčský pohár '06semifinále
 -10O pohár CCCC '06čtvrtfinále
 +11Telčský pohár '07semifinále
 -13Podzimní CCCC turnaj '07čtvrtfinále
 -14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08semifinále
 -7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08semifinále
 -10Telčský pohár '08skupina A
 +4Svatováclavský turnaj '08finále
 -9Telč croquet '094. průchod
 -16Telčský pohár '094. průchod
 -10Kroketová Praha '103. průchod
 +8Telč croquet '102. průchod
 -9Svatováclavský turnaj '10finále
 -13Svatováclavský turnaj '11Draw semifinále
 -7O pohár CCCC '12skupina D
 +1(t)Telč croquet all-round cup AC '134. průchod
 -9Telčský pohár '13skupina B
 +4Telč croquet all-round cup AC '14skupina B
 -12Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 -10Telč croquet all-round cup AC '16finále
 
(10:3)Hajnová Hana 
 -6Kroketová Praha '05Process 1. kolo
 +9Telčský pohár '05osmifinále
 -11Telč croquet '06semifinále
 -2(t)Kroketová Praha '064. průchod
 +6(t)Svatováclavský turnaj '061. průchod
 +5Telč croquet '07Draw čtvrtfinále
 +2Havířovský pohár '08skupina A
 +8Svatováclavský turnaj '08čtvrtfinále
 +5O pohár CCCC '11semifinále
 +20Pohár města Hořic '11skupina B
 +5(t)Svatováclavský turnaj '11Draw čtvrtfinále
 +13Svatováclavský turnaj '11Process semifinále
 +3(t)Kroketová Praha '19skupina B
 
(3:5)Havlík Miroslav 
 +7Havířovský pohár '05čtvrtfinále
 +11Telč croquet '06Process 1. kolo
 -4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina D
 -12Svatováclavský turnaj '11Process finále
 -12Telč croquet all-round cup AC '135. průchod
 +3Telč croquet all-round cup AC '17finále
 -1(t)Kroketová Praha '19skupina B
 -12Kroketová Praha '19finále
 
(12:0)Hazdra Štěpán 
 +4Telč croquet '03skupina B
 +4(t)Telčský pohár '04skupina B
 +7(t)Telč croquet '05skupina B
 +6(t)Kroketová Praha '061. průchod
 +7Telč croquet '07Draw 2. kolo
 +2(t)Telčský pohár '07skupina C
 +2(t)O pohár CCCC '08skupina A
 +10Telčský pohár '08skupina A
 +12Telč croquet '105. průchod
 +8Svatováclavský turnaj '10čtvrtfinále
 +12Velikonoční turnaj '11skupina B
 +7Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 
(5:2)Jaroš Robert 
 +2Telč croquet '03finále
 -11Velikonoční turnaj '05osmifinále
 +3Velikonoční turnaj '08čtvrtfinále
 +11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina C
 +6Telčský pohár '08skupina A
 -13Kroketová Praha '101. průchod
 +2(t)Telč croquet '104. průchod
 
(1:0)Jarošová Martina 
 +14Telč croquet '06čtvrtfinále
 
(1:0)Kamenický Antonín 
 +7Podzimní CCCC turnaj '07skupina B
 
(1:0)Kociánová Monika 
 +6Ostrava Croquet NCA Cup '031. průchod
 
(9:2)Kotyk Michal 
 +6Havířovský pohár '05semifinále
 +2(t)Telč croquet '08Draw čtvrtfinále
 +5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 +7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08čtvrtfinále
 +14Kroketová Praha '09semifinále
 +1(t)Kroketová Praha '105. průchod
 -8Telč croquet all-round cup AC '132. průchod
 +2Telč croquet all-round cup AC '14skupina B
 +5Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 +4Kroketová Praha '19skupina B
 -1pO pohár CCCC '19semifinále
 
(3:0)Kozel František 
 +10Telčský pohár '06skupina B
 +7Telč croquet '07Process 2. kolo
 +9Telčský pohár '07skupina C
 
(9:1)Král Jan 
 +7(t)O pohár CCCC '08skupina A
 +4Hořický Local '10skupina C
 +8MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina B
 +1(t)O pohár CCCC '11skupina C
 +15Pohár města Hořic '11skupina B
 +5O pohár CCCC '12skupina D
 +6(t)Telčský pohár '13skupina B
 -3(t)Telčský pohár '13plate finále
 +23Telč croquet all-round cup AC '15osmifinále
 +12pTelč croquet all-round cup AC '17skupina B
 
(3:1)Králová Anna 
 +9Podzimní turnaj CCCC '08skupina C
 +11Telčský pohár '11plate skupina B
 -1(t)Telčský pohár '13semifinále
 +2(t)Telč croquet all-round cup AC '17semifinále
 
(2:0)Kuchta Petr 
 +6(t)O pohár CCCC '08skupina A
 +11Kroketová Praha '09skupina A
 
(2:1)Lammin John 
 +4INTERCLUB '12CCDT vs. KKP
 -1tTelčský pohár '12čtvrtfinále
 +12(t)INTERCLUB '15CCDT vs. KKP
 
(1:0)Majer Tomáš 
 +6Havířovský pohár '042. průchod
 
(5:6)Marták Ivo 
 -6Telč croquet '07Process 3. kolo
 +8Telč croquet '07finále
 -7Telčský pohár '07finále
 -3(t)Telč croquet '08Draw semifinále
 -8Telč croquet '08Process semifinále
 +5Svatováclavský turnaj '08semifinále
 +9Velikonoční turnaj '09finále
 -4Pohár města Hořic '09semifinále
 +8Telč croquet '093. průchod
 +6Svatováclavský turnaj '10semifinále
 -5INTERCLUB '12CCDT vs. SKKS
 
(1:0)Mátl Jan 
 +4Pohár spravedlnosti '05čtvrtfinále
 
(2:1)Navrátilová Martina 
 -6Havířovský pohár '05finále
 +12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina D
 +10Telčský pohár '07skupina C
 
(3:0)Pantoflíček Jiří 
 +8(t)Telčský pohár '04skupina B
 +13Havířovský pohár '043. průchod
 +9(t)Svatováclavský turnaj '062. průchod
 
(1:0)Pavlů Michal 
 +1(t)Telčský pohár '05skupina F
 
(6:0)Plachá Hana 
 +7Telč croquet '03skupina B
 +8Telčský pohár '04skupina B
 +12Havířovský pohár '044. průchod
 +11Telčský pohár '05skupina F
 +10Telč croquet '06Process 2. kolo
 +11O pohár CCCC '06skupina G
 
(2:0)Pospíšilová Lucie 
 +7Telč croquet '03skupina B
 +2(t)Telč croquet '05skupina B
 
(3:0)Rejmont Tomáš 
 +7MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina C
 +11(t)Pohár města Hořic '09čtvrtfinále
 +12INTERCLUB '12CCCC vs. CCDT
 
(6:8)Stankuš Otakar 
 -9Ostrava Croquet NCA Cup '03semifinále
 -6(t)Havířovský pohár '03Process 2. kolo
 -5Pohár spravedlnosti '04osmifinále
 -9Telčský pohár '04čtvrtfinále
 -1(t)Havířovský pohár '041. průchod
 +1(t)Pohár spravedlnosti '061. průchod
 +11O pohár CCCC '073. průchod
 +5Velikonoční turnaj '08finále
 -5(t)Podzimní turnaj CCCC '08čtvrtfinále
 -8Kroketová Praha '09finále
 -12Telčský pohár '11
 +5Pohár města Hořic '11semifinále
 +3Telč croquet all-round cup AC '17skupina B
 +8Kroketová Praha '19semifinále
 
(2:1)Struhala Jaromír 
 -2(t)Kroketová Praha '063. průchod
 +9O pohár CCCC '08semifinále
 +8MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '08skupina C
 
(1:1)Struhalová Dana 
 -9Havířovský pohár '03Draw 1. kolo
 +8Havířovský pohár '08skupina A
 
(1:0)Suda Lubomír 
 +2(t)Pohár spravedlnosti '062. průchod
 
(1:0)Štancl Radek 
 +20Telč croquet all-round cup AC '15čtvrtfinále
 
(1:0)Štěpánek Pavel 
 +13Podzimní turnaj CCCC '08skupina C
 
(3:0)Štěpánková Dagmar 
 +12O pohár CCCC '08skupina A
 +10Kroketová Praha '09skupina A
 +12O pohár CCCC '19skupina A
 
(6:1)Vorel Stanislav 
 +11(t)Pohár města Hořic '09osmifinále
 +4Telč croquet '095. průchod
 -4(t)Hořický Local '10skupina C
 +12Kroketová Praha '102. průchod
 +5O pohár CCCC '11skupina C
 +24Pohár města Hořic '11skupina B
 +3Telčský pohár '13plate semifinále
 
(1:0)Vorlová Leona 
 +12Telčský pohár '06skupina B
 
(3:2)Vrtný Tomáš 
 -2(t)Kroketová Praha '05čtvrtfinále
 +7Telčský pohár '05semifinále
 +21Telčský pohár '092. průchod
 +5(t)Telč croquet all-round cup AC '131. průchod
 -4(t)Telč croquet all-round cup AC '15semifinále
 
(1:0)Walderdorff Leopold 
 +13Telč croquet '05semifinále
 
(5:0)Zeman Daniel 
 +8Telčský pohár '05skupina F
 +7O pohár CCCC '072. průchod
 +1(t)Telč croquet '091. průchod
 +22Telčský pohár '091. průchod
 +12Telč croquet '103. průchod
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email