rok 2012

14.12.:Na WCF GC World Team Championship Div. 2 (Mistrovství světa týmů v golf kroketu Divize 2) získala česká reprezentace skvělé 3. místo, když v rozhodujícím zápase porazila Norsko 4:1 na zápasy. Vítězem MS se stali reprezentanti Walesu, kteří v dramatickém utkání porazili semifinálové pokořitele našeho týmu z Belgie. Gratulujeme! (ŠH)

10.12.:Aktualní zpravodajství z MS tymů v golfkroketu druhé divize. (os)

08.12.:Mistrovství světa týmů v GC se za Českou republiku účastní tým ve složení: Otakar Stankuš, Miroslav Havlík, Miroslav Pažďora a David Hajn. Aktualizované zpravodajství je dostupné na FB profilu Czech Croquet. (pres)

25.11.:XVIII. sněm AČMK rozhodl o změně na pozici kancléře organizace. Nově tuto funkci zastává Tomáš Vrtný. (pres)

21.11.: President AČMK svolává XVIII.sněm organizace na neděli 25.11. 2012 v 11.00 SEČ do zasedací místnosti kancelářské budovy na adrese Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5 (pres)

05.11.:Vkládání výsledků turnaje je nyní možno kdykoli přerušit, systém si bude pamatovat všechny údaje vložené před stisknutím libovolného tlačítka dále, resp. uložit. Při vrácení výsledků turnaje vicepresidentem nebude nutné vkládat všechny údaje znovu, postačí opravit chyby... Po přihlášení je nově možné v sekci notifikace přimět systém, aby zasílal e-mailová upozornění při přidání novinky, reskriptu a podobně... (TV)

04.10.:Poslední turnaj letošní sezóny se odehál minulý týden v Telči. Turnaje se zúčastnili pouze 4 hráči, což jen potvrdilo nevýrazný zájem hráčů o turnaje v této sezóně. Svoji pozici jedničky v žebříčku AC potvrdil David Hajn. Kompletní výsledky turnaje naleznete zde. (vpres)

23.09.:Havířovský pohár se z důvodu nedostatečného počtu přihlášených hráčů nekonal. Žádný náhradní termín nebyl stanoven. (vpres)

23.09.:Minulý týden proběhl v Hořicích za chladného a sychravého počasí Podzimní CCCC turnaj. Hrálo se ve dvou skupinách po pěti hráčích. Z každé skupiny postoupili dle očekávání nasazení hráči Tomáš Rejmont a Jan Čihák. Ve finále svoji pozici upevnil Jan Čihák. Kompletní výsledky turnaje naleznete zde. (vpres)

16.09.:O víkendu 8.-9.9. se za slunečného počasí konal jediný letošní GC mezinárodní turnaj - Mill Cup Open v Karlových Varech. Do finále se probojoval Miroslav Havlík, kde podlehl zkušené golfkroketové hráčče Carole Jackson (Jihoafrická republika). Kompletní výsledky turnaje naleznete zde. (vpres)

30.08.:V sobotu 18.8. za krásného počasí proběhl turnaj v AC v pražských Hrdlořezích. Do finále se probojoval Otakar Stankuš a Miroslav Havlík. Otakar prošel až do finále bez zaváhání, ve finále však podlehl Miroslavu Havlíkovi. Kompletní výsledky turnaje naleznete zde. (vpres)

01.08.:V neděli za velmi vrtkavého počasí skončil jediný letošní AC GrandSlam v Telči. Ve finále potvrdil roli favorita David Hajn a porazil ve finále Otakara Stankuše 2:0 na zápasy. Kompletní výsledky turnaje naleznete zde. (vpres)

10.07.:V sobotu 7.7. skončilo klubové mistrovství republiky - Interclub 2012. Na prvním místě se naprosto zaslouženě umístil klub CCD Telč, druhé místo vybojoval klub KK Praha, tesně za ním se umístil klub CCCC Hořice, čtvrté místo obsadil klub SKK Silesia a na pátém skončil klub FNCC Ostrava. Tabulky a výsledky jednotlivých her si můžete stáhnout zde. (vpres)

03.06.:2.6.2012 proběhlo rozlosování na INTERCLUB '12. Aktualizované turnajové propozice naleznete zde. (vpres)

24.05.:Pod tabulkou žebříčku AC je k dispozici ke stažení aktuální handicapový žebříček ve formátu XLS. (vpres)

06.04.:Pro nedostatek přihlášených hráčů se Velikonoční turnaj nebude konat v termínu 8. 4. 2012. Více informací naleznete v propozicích turnaje. (vpres)

30.03.:V ediktech vicepresidenta, které jsou přístupné až po přihlášení, byly zveřejněny změny v organizaci turnajů. Změny se týkají propozic, zápisu z turnaje a definice statutu delegáta turnaje. (vpres)

25.03.:Byl zveřejněn aktualizovaný Soutěžní řád platný pro nadcházející sezónu. Všem pořadatelům, rozhodčím ale i hráčům doporučujeme, aby se před prvním turnajem s tímto dokumentem seznámili. (ŠH)

18.03.:Dnes byly zveřejněny propozice na turnaj INTERCLUB 2012. Zdůrazňuji, že nezaplacení startovného na účet AČMK do 30. 4. 2012 bude důvodem k vyřazení přihlášky. Propozice naleznete zde. (vpres)

07.01.:Oficiální web AČMK byl dnes úspěšně přesunut na nové hostingové servery.
(vpres)

04.01.:Byl zveřejněn kalendář turnajů pro letošní rok.
Přeji všem hodně kroketových úspěchů v nové roce 2012. (vpres)

04.01.:Během soboty 7.1. dojde k přesunutí oficiálního webu AČMK na nové výkonnější a vysoce dostupné servery. Pro uživatele/hráče se nic nemění, adresa zůstane stejná. Přesun by měl proběhnot hladce a bez výpadku. O úspěšném přesunu budete informováni na úvodní stránce. (vpres)

01.01.:Ediktem seniora - praetora č.8 se pro utkání pořádaná pod záštitou AČMK s účinností od 1.1.2012 použijí oficiální rozhodnutí stran pravidel golf kroketu (GCOR) vydaná Výborem WCF pro golfkroketová pravidla z ledna 2011. (praetor)