AČMK - turnaje

GC Métis Cup Telč  - 2. ročník -  20. 6. 2020  (TELČ)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: David Hajn
ředitel: Otakar Stankuš
turn. rozhodčí: Otakar Stankuš
handicaper: David Hajn

propozice
místo: Telč, Batelovská 272
kurty: 2 kurty, délka 7 yd
branky: rozchod 93 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
poznámka:
Začátek turnaje: sobota 20. 6. v 9:00 hodin
Předpokládaný konec: sobota 20.6. kolem 18.00 hodiny.
Systém turnaje bude určen v pátek 19. 6. dle počtu přihlášených hráčů a hráček.
Občerstvení během turnaje bude zajištěno.

Tréninky: pátek 19. 6.
CCD Telč 14:00 - 16:00
Métis Praha: 16:00 - 18:00


výsledky

ze skupin postupovali do čtvrtfinále dva nejlepší... vyřazení ze skupin se zúčastnili Plate...


skupina A

Jana Bahazijová vs. Jan Dolejš 7-6
Jan Dolejš vs. Eliška Hrůzová 7-1
Jana Bahazijová vs. Eliška Hrůzová 7-1

skupina B

Vojtěch Dušek vs. Ondřej Simaichl 7-2
Josef Rákosník vs. Ema Kotyková 7-0
Josef Rákosník vs. Vojtěch Dušek 7-5
Ondřej Simaichl vs. Ema Kotyková 7-1
Josef Rákosník vs. Ondřej Simaichl 7-4
Vojtěch Dušek vs. Ema Kotyková 7-2

skupina C

Lukáš Svoboda vs. Natalia Puchala 7-3
Julie Vávrová vs. Dan Nemec 7-3
Lukáš Svoboda vs. Dan Nemec 7-1
Julie Vávrová vs. Natalia Puchala 7-6
Dan Nemec vs. Natalia Puchala 7-6
Lukáš Svoboda vs. Julie Vávrová 7-3

skupina D

Nicole Kloiberová vs. Jiří Svoboda 7-3
Filip Vávra vs. Jakub Plachý 7-4
Nicole Kloiberová vs. Filip Vávra 7-3
Jakub Plachý vs. Jiří Svoboda 7-1
Filip Vávra vs. Jiří Svoboda 7-5
Nicole Kloiberová vs. Jakub Plachý 7-1

plate čtvrtfinále

Natalia Puchala vs. Eliška Hrůzová 7-1
Jiří Svoboda vs. Ondřej Simaichl 7-2
Jakub Plachý vs. Ema Kotyková 7-1

plate semifinále

Natalia Puchala vs. Dan Nemec 7-6
Jiří Svoboda vs. Jakub Plachý 7-5

plate finále

Jiří Svoboda vs. Natalia Puchala 7-3

čtvrtfinále

Julie Vávrová vs. Jana Bahazijová 7-6
Josef Rákosník vs. Filip Vávra 7-1
Lukáš Svoboda vs. Jan Dolejš 7-4
Nicole Kloiberová vs. Vojtěch Dušek 7-4

semifinále

Josef Rákosník vs. Julie Vávrová 7-2
Nicole Kloiberová vs. Lukáš Svoboda 7-6

finále

Josef Rákosník vs. Nicole Kloiberová 7-4

konečné pořadí soutěže
 
1.Josef RÁKOSNÍK6/6
2.Nicole KLOIBEROVÁ5/6
3.-4.Lukáš SVOBODA4/5
3.-4.Julie VÁVROVÁ3/5
5.-8.Jana BAHAZIJOVÁ2/3
5.-8.Jan DOLEJŠ1/3
5.-8.Vojtěch DUŠEK2/4
5.-8.Filip VÁVRA2/4
9.-15.Eliška HRŮZOVÁ0/3
9.-15.Ema KOTYKOVÁ0/4
9.-15.Dan NEMEC1/4
9.-15.Natalia PUCHALA2/6
9.-15.Jakub PLACHÝ2/5
9.-15.Ondřej SIMAICHL1/4
9.-15.Jiří SVOBODA3/6
 

 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email